Добавки

Доставка

УМОВИ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕННЯ

ФОП Філоненко Є Все PIZZA Травень 01, 2023

Перед здійсненням Замовлення Покупець зобов’язаний уточнити умови доставки Товару, шляхом ознайомлення з відповідною інформацією або за телефонами, розміщеними на сторінці Контакти.

Продавець зобов’язується виконати Замовлення. Замовлення доставляється протягом 60 хвилин з моменту надходження Замовлення від Покупця. Час доставки Замовлення залежить від наявності замовлених позицій Товару у Продавця і часу, необхідного на обробку Замовлення. Час доставки Замовлення у виняткових випадках може бути обговорений з Покупцем індивідуально в залежності від характеристик та кількості позицій замовленого Товару. У разі відсутності у Продавця частини позицій замовленого Товару, у тому числі з незалежних від Продавця причин, останній має право виключити такі позиції Товару із Замовлення Покупця, повідомивши його про це.

Терміни доставки Замовлення можуть бути збільшені у зв’язку із наявністю обставин непереборної сили (незадовільні погодні умови, затори на дорогах, дорожньо-транспортні пригоди, тощо) чи у зв’язку із великим об’ємом здійсненого Покупцем Замовлення.

При здійсненні доставки Замовлення передається Покупцю або вказаній ним при оформленні Замовлення особі (Одержувач), а також іншій особі, яка надасть відомості про Замовлення (ПІБ одержувача та/або номер Замовлення).

Замовлення вважається виконаним з моменту його передачі Покупцю або вказаній ним особі, кур’єром транспортної компанії, служби таксі тощо, без надання будь-яких накладних або інших документів.

У разі надання Покупцем недостовірної інформації про його контактні дані або про склад Замовлення, Продавець не несе відповідальності за неналежне виконання Замовлення.